pujčka 1000kč na poukazku; online pujcky Ostrov; provider půjčka firmě

12 BTX Gold

Luxusní intenzivní péče pro účinné omlazení, regeneraci, obnovu a zpevnění pleti s obsahem mikročástic zlata a arganovým olejem .

Zlaté mikročástečky zpomalují proces stárnutí a znatelně mírní jemné i hlubší vrásky.Podporují správné okysličení buněk a jejich schopnost regenerace.

Arganový olej vyživuje pleť, zjemňuje ji a dodává potřebné vitamíny. Je to tzv. suchý olej, takže nezanechává na pokožce mastnotu. Pleť je naopak krásně suchá, hebká a vláčná.

Vhodné pro zralou, unavenou, povadlou a stresovanou pleť, kterou velmi účinně omlazuje, regeneruje, zpevňuje a vypíná.

Program 12 BTX GOLD představuje neobyčejně příjemné, luxusní ošetření se silným regeneračním, omlazujícím, zpevňujícím a liftingovým účinkem. Dodá pleti novou energii, vypne ji, znatelně omladí a nádherně prozáří.

 

K ošetření použijeme tyto produkty:

  • Kyselinu glykolovou 10% +vitamíny E a F-napomáhá odstranit odumřelé buňky a obnovit pleť. Pokožka je po aplikaci jemnější a zářivější. Přípravek je obohacen vitamíny E a F, které přispívají k ochraně pleti před agresivními vnějšími vlivy. Pomáhají zmírnit drobné vrásky v obličeji, dodávají pokožce pružnost a hydrataci. Vitamíny E a F také pleť regenerují po působení kyseliny glykolové .
  • Argánový olej-bývá nazýván " marockým zlatem". Obsahuje řadu lipidů a mastných kyselin s příznivým účinkem na pleť. Mezi nimi jsou zvláště důležité kyselina olejová, kyselina palmitová a kyselina linolová. Je významným zdrojem vitamínu E a podobně jako ostatní rostlinné oleje má silný antioxidační účinek. Omlazuje a zjemňuje pleť, odstraňuje vrásky, oživuje odstín pokožky.
  • Hydrogelová pleťová maska Botox Effekt -hydrogelová maska napuštěná vysoce účinnými aktivními látkami jako je kyselina hyaluronová, ginko biloba, hexapeptidy a kolagen. Hydratuje pokožku a hloubkově ji regeneruje. Zároveň působí silným liftingovým účinkem.
  • Krém zlato-jedinečný krém s výrazným hydratačním a zpevňujícím účinkem. Kombinuje působení výtažku z muškátové růže s hexapeptidy a zlatými mikročásticemi, které zanechají pokožku jemnou, pevnou a zářivou.

 

Cena ošetření : 60min-670,-Kč