pujčka 1000kč na poukazku; online pujcky Ostrov; provider půjčka firmě

24 H DNA Platinum

24 H Platinum kombinuje účinnost koloidní platiny s dalšími aktivními látkami, jež přinášejí pokožce potřebnou rovnováhu, dodávají jí výživu a hydrataci a chrání ji.

Kosmetická péče, která kombinuje silné účinky čisté koloidní platin s dalšími aktivními látkami s velmi výrazným omlazujícím, hydratačním a revitalizačním efektem.Platina působí přímo na kolagen a elastin. Obnovuje kožní strukturu, přináší pleti jas a pružnost. Zároveň redukuje jemné vrásky a linky.

Obsažená kyselina hyaluronová přináší okamžitý superhydratační efekt s výrazným účinkem proti vráskám a mimickým linkám.

Vhodné pro pleť s potřebou omlazení, péče a výživy, pro suchou pleť.

 

Ošetření 24 H Platinum pleť dokonale obnoví, omladí, regeneruje a hydratuje . Výsledkem je celkově omlazená, krásná, hebká pokožka s jemným leskem, díky němuž odráží světlo stejným způsobem jako mladá pleť.

Platina je minerální látka, která působí přímo na kožní kolagen a elastin.Obnovuje strukturu pleti, dodává jí jas a pružnost. Zároveň znatelně mírní jemné linky a vrásky.

 

Obsah ošetření :

  • Čistící kyselina salicylová - ideální přípravek pro zahájení kosmetického ošetření. Dokonale odstraní z pleti veškeré nečistoty včetně odumřelých povrchových buněk. Připraví pokožku na aplikaci dalších produktů a mnohonásobně zvýší jejich vstřebatelnost a tím pádem i celkový účinnek ošetření.
  • Ampule ADN- ampule s vynikajícím antioxidačním a hydratačním účinkem.Chrání buněčné membrány před oxdačním stresem, podporuje proces hojení a brání poškození kolagenu slunečním zářením, oxidačním stresem a kouřením.
  • Maska COLLAGEN- formát hydrogelová maska s nanovlákny umožňuje efektivní vstřebávání obsažených účinných látek: kyseliny hyaluronové, kolagenu mořského původu a tetrapeptidů. Působí silným revitalizačním a zpevňujícím účinkem.
  • Krém 24 DNA Platinum - exkluzivní hydratační krém s dlouhodobým účinkem a obsahem platiny, kyseliny hyaluronové, kolagenu a výtažku z planktonu. Přispívá k ochraně buněk a odolnosti pleti. Redukuje jemné linky a vrásky. Udržuje pokožku mladistvou, zdravou a zářivou po celý den.

 

Cena ošetření : 60 min-670,- Kč