pujčka 1000kč na poukazku; online pujcky Ostrov; provider půjčka firmě

Abhyanga-ajurvédská masáž

Ajurvédská masáž je masážní technika známá již několik tisíc let uvolňující mysl a svalové napětí.Dodává vitalitu a blahodárně regeneruje tělo a díky teplému, za studena lisovanému sezamovému oleji zpomaluje proces stárnutí.Pokožka po olejové masáži zůstane vláčná,pružná a zregenerovaná.

Masáž celého těla i hlavy je královnou mezi olejovými masážemi.Je prospěšná díky celé stimulaci čaker, které jsou důležitými energetickými centry.Příznivě ovlivňuje lymfatický systém ,zklidňuje mysl a umožňuje vstup do hluboké relaxace.Působí jako opravdový lék na různé bolesti a napětí ve svalech.Zbaví Vás obrovské psychické zátěže a Vy se budete cítit jako znovunarození.

Pokud se dokážete ponořit do svých pocitů,vydáte se cestou dechu a procítíte doteky masáže,vůni a teplo olejů,můžete se projít novým světem,dívat se na svět s radostí a obdivem.Možná se jen pomaličku posunete do říše snů a masáž prospíte v lehkém spánku.

Ajurvédská masáž má vyzařovat v mém chápání láskyplnou dobrotivost..Po masáži Vás uložíme do bylinného boxu, kde za vůně ajurvédských bylin dále relaxujete.

Ceník

60 min-500,-Kč

90 min-800,-Kč