pujčka 1000kč na poukazku; online pujcky Ostrov; provider půjčka firmě

Ballancer

Přístroj pro lymfodrenáž Ballancer je technologicky nejvyspělejší zařízení svého druhu, provádějící na základě tlakové terapie účinné lymfodrenáže. Je určený především pro profesionální použití v estetických salonech, wellness a spa centrech, či specializovaných centrech zabývajících se odstraňováním celulitidy a formováním postavy. Lymfodrenáž Ballancer také zlepšuje výsledky po tzv. "neinvazivní liposukci" (kavitace, radiofrekvence, kryolipolýza), účelným odplavením tukových buněk ven z těla.

Ballancer je spolehlivý přístroj, který je absolutním leaderem na trhu přístrojové lymfodrenáže a to jak kvalitou provedené procedury, unikátními funkcemi.

Ballancer nabízí nejvyspělejší aplikátory na světě

Součástí setu Ballancer jsou aplikátory ("nohavice"), které mají 24 na sobě nezávislých, vzduchových komor – nejvyšší počet komor na trhu!! Tento počet zaručuje, že se nohavice maximálně přizpůsobí postavě a masírovaným partiím. Komory jsou elastické a v nohavicích jsou uspořádány "šupinovitě", tedy že každá částečně překrývá tu další a tím dochází k eliminaci tzv. hluchých míst s nižším tlakem. Navíc oproti jiným typům, aplikátory Ballancer umožňují i masáž nártů a plosek nohou, oblasti třísel a dolní části břicha, díky čemuž je lymfodrenáž dolních končetin komplexní a velmi účinná.

POZOR! Všech 24 komor je na sobě zcela nezávislých – přístroj má 24 vývodů a dokáže jich ovládat několik najednou – jednu komoru tlakuje, druhou v témže čase odsává! Tím je Ballancer na trhu unikátem a absolutním leaderem. Za zmínku stojí také elastický materiál, ze kterého jsou komory vyrobeny, který zajistí, že se aplikátor dokonale přizpůsobí ošetřované partii.

Co lymfodrenáž Ballancer dokáže

  • výrazně zlepšuje funkci lymfatického systému
  • přispívá k přirozené detoxikaci organismu
  • podporuje metabolismus
  • zmírňuje projevy celulitidy
  • redukuje objem masírovaných partií
  • zvyšuje elasticitu pokožky
  • zvyšuje účinky ošetření kavitací, radiofrekvencí, kryolipolýzou apod.

Programy Ballancer

Pre-Therapy - Tento program je navržený podle principů manuální lymfodrenáže. Jedinečný cyklus tohoto programu napomáhá vyprázdnit lymfatické uzliny v proximálních oblastech (krk, nadklíčky, axily, třísla). Tento „předprogram" podporuje lymfatický tok směrem k trupu a je vhodný jako úvodní aplikace pro další programy.

Balancer - Cyklus využívající sekvenčního plnění komor pro intenzivní lymfodrenáž.

Gradient 12 - Sekvenční cyklus, který oproti předchozím programům využívá efektu postupně rostoucího tlaku. Umožňuje nastavení tlaku pro každou komoru zvlášť se zajištěním jeho postupného zvyšování od distálních k proximálním oblastem.

Wave - Jemný peristaltický cyklus pro rozproudění lymfy od chodidel k ramenům a poskytující efekt relaxační ruční masáže. Velmi vhodný pro stimulaci krevního oběhu, svalovou relaxaci a relaxační masáž po sportovní či jiné fyzické námaze.

Ceník

60 min. - 140,- Kč

10x60 min. - 1.100,-Kč

20x60 min. - 1.700,-Kč

 

Rádi bychom Vás upozornili, že platnost permanentek zakoupených od 1.5.2013 je 6 měsíců od jejich zakoupení .Po uplynutí této doby nebude tato permanentka akceptována.

Platnost permanentek zakoupených v akčních nabídkách je uvedena u každé akce.

Rezervace je nutné rušit nejpozději 5 hodin před zahájením lekce.Prosíme Vás,aby jste s ohledem na ostatní zájemce odhlašovali všechny služby včas.

V případě nezrušení bude klientovi naúčtována 100% úhrada, která bude odečtena z permanentky.

Děkujeme za pochopení .