pujčka 1000kč na poukazku; online pujcky Ostrov; provider půjčka firmě

Depilace cukrovou pastou Pandhys

 PANDHY'S....přírodní depilace cukrem

Trendem součastné doby je upřednostňování přírodních materiálů.

Speciální depilační technika

Cukrová pasta není totožná s tzv.cukrovým voskem či s jinými cukrovými pastami.Obsahuje 100% přírodní materiály: glukozu (pozor:ne potravinářskou) a vodu, nezpůsobuje poškození ani alergii pokožky. Pasta či gel jsou schopné penetrovat do pokožky a uvolnit chloupky.

Oproti ostatním cukrovým a voskovým produktům neobsahují kyselinu citronovou(alergizuje, zvyšuje citlivost na UV záření) a oleje (nepřilne a nepronikne do pokožky).Vyžaduje vlastní speciální depilační techniku: chloupky se vytrhávají po směru růstu, tudíž netraumatizujeme vlasový váček a lze se vyhnout jeho zánětu.Tato metoda odstraní i podélně zarostlé chloupky a při pravidelné depilaci lze dokonce zlikvidovat i zánět vlasových folikulů.Cukrová pasta PANDHY'S se používá při teplotě shodné s teplotou těla a tak nezpůsobuje překrvení a nepředstavuje nebezpečí ani pro křečové žíly.

Zásadou depilace cukrovou hmotou je, že pasta či gel obalí chloupky, kolem nich prosakuje do folikulu, který změkčí a uvolní.Proto se depilace stává méně bolestivou nebo úplně bezbolestnou.

Při depilaci voskem se asi 20-30% chloupků se přetrhne. Při strhnutí papírku některé chloupky nevydrží obrácené vytrhávání a přetrhnou se těsně nad folikulem.

 

LZE DEPILOVAT I DIABETIKY

Cukrová pasta PANDHY'S se dá odstranit vlažnou vodou z jakéhokoliv povrchu.Nelepí se k živým kožním buňkám, nestrhává vrchní vrstvu pokožky a při jejím použití nehrozí bakteriální infekce, proto s ní lze depilovat i pokožku postiženou ekzémem nebo psoriázou. Touto metodou lze depilovat i diabetiky, neboť pasta je vlažná a nepoškozuje pokožku.Trauma a nepříjemné pocity jsou pro klienta menší. 

V případě, že z některé části těla se chloupky odstraňují těžko, lze se vrátit ne jedno místo i vícekrát, aniž by hrozila iritace pokožky.

Nespornou výhodou depilace cukrovou pastou PANDHY'S oproti jiným cukrovým či voskovým přípravkům na odstraňování nežádoucího ochlupení je její prokazatelně vyšší účinnost. Je to hlavně proto, že chloupky odstraňujeme již ve fázi anagen a folikul je pak delší dobu prázdný.

 

 

Ceník cukrové depilace:

Obočí -60,-Kč

Horní ret -60,-Kč

Podpaží -250,-Kč

Ruce (celé) -250,-Kč

Třísla -300,-Kč

Stehna -250,-Kč

Lýtka -250,-Kč

Záda pánská -500,-Kč

Hrudník, břicho -400,-Kč