pujčka 1000kč na poukazku; online pujcky Ostrov; provider půjčka firmě

Eternal

Kosmetika s nanoliposomy

Anti Age intenzivní regenerace

Eternal je první celkově regenerační kosmetický přípravek určný k omlazení pleti s dlouhodobým účinkem.

První regenerační kosmetický výrobek s globálním účinkem na kúru proti stárnutí, která přetrvává v čase.

Buňky mají v pokožce na starost udržování tkáně v dobrém, funkčním stavu, syntézu potřebných prvků extracelulární matrix a dodává epidermis její vyjímečné vlastnosti jakožto brány do těla.Tyto statiíce buněk tvořící epidermis pocházejí z několika set superbuněk, které se každý den množí, jsou to zralé kmenové buňky pokožky.Tyto kmenové buňky jsou odolnější a chráněnější než buňky ostatní, ale jsou také vystaveny faktorům způsobujícím předčasné stárnutí a časem snižujícím schopnost produkovat nové a zdravé dceřinné buňky. A ztráta či poškození funkce této specifické skupiny buněk, ať už způsobené vlstním stárnutím nebo vnějšími vlivy, má za následek nedostatek epidermálních buněk. Bez epidermálních buněk se nesyntetizuje mezibuněčný materiál a tím pádem dochází k úpadku funkcí kůže, především její schopnost efektivní autoregenerace po poranění (pořezání,popálení..), zmíněná vlastnost se plně vyskytuje pouze u dermis kojenců.Tato skutečnost má zásadní dopad na vzhled kůže, která akumuluje malá zranění , jež mění vzhled původně mladé pokožky: vrásky,ochablost.neelastičnost,skvrny, chybějíc světlost.

Kmenové buňky vykazují speciální metabolismus a péče o ně vyžaduje zvláštní živiny.Nejnovější výzkumy genetického inženýrství napovídají, že tyto zvláštní živiny by se mohly nacházet uvnitřjiných superbuněk s podobnými vlastnostmi jako jsou kmenové buňky rostlinného původu.Takový rostlinný eliksír života a regenerace vyživuje a revitalizuje epidermální kmenové buňky a ve zbytku tkání vyvolává neobyčejný omlazovací/činek, který vylepšuje veškeré aspekty spojené s předčasným stárnutím pokožky globálně a na dlouhou dobu.

S pomocí nanoliposomů dopraví do spodní vrstev pokožky kmenové buňky rostlinného původu. Ty jsou získané z dlouhověkého jablka a jejich vlastnosti jsou naordinovány lidským kmenovým buňkám. Jabloň má sice malé plody, které nevynikají zvláštní chutí, ale zato velmi dlouho vydrží hladké a hezké a jsou tzv. dlouhověké.Samotné kmenové rostlinné buňky jsou příliš velké, aby se mohly penetrovat do lidské pokožky.

Proto je laboratoře SKEYNDOR upravily a zapouzdřily do nanoliposomů, které je dopraví na správné místo. Tak se zajistí regenerace nejen kmenových buněk, ale i ostatních tkání a trvale ovlivní vzhled omlazujícím účinkem.

Tento výzkum získal v roce 2008 mezinárodní ocenění " Nejlepší inovace " od Evropské kosmetické asociace.

 

Doporučeno pro všechny typy pleti od 35 let.

Řada ETERNAL je určena i pro velmi citlivou pokožku , která trpí třeba na atopický exém.

  • povadlá pleť
  • unavená pleť
  • vrásky

Aktivní složky kosmetiky ETERNAL:

  • nanoliposomy z kmenových buněk rostlinného původu-podporují tvorbu epidermálních kmenových buněk,udržují růst nových buněk a zvyšují regeneraci tkání
  • v oleji rozpustný výtažek z jambu(plematka)-posiluje biomechanické funkce dermis. Reorganizuje kolagenová vlákna a zlepšuje jejich adhesi na fibroblasty a oddaluje podpůrné struktůry. vypínací účinek fibroblastů prostřednictvím aktivace interakce buňka-kolagenová vlákna.
  • v oleji rozpustný výtažek z mořského fenyklu-harmonizuje procesy množení a diferenciace dermo-epidermálních buněk. Vyvíjí na pokožku silný detoxifikační efekt v případě stavu " dušení buněk". Reguluje epidermální buněčnou proliferaci a urychluje proces deferenciace a odlupování kůže. Vyvolává významnou aktivitu proti volným radikálům.
  • v oleji rozpustný výtažek z mořské levandule -rychlý účinek proti vráskám, specifický na hluboké vrásky.Zjemňuje povrch pokožky a redukuje opakované a koncentrované stahy pleti.Reverzibilní zablokování aktivity svalových stahů
  • výtažek z vlčího bobu-zahušťuje dermis a zlepšuje její mechanické kvality prostřednictvím enormního nárůstu syntézy vysoce kvalitního kolagenu. Zvyšuje pevnost a elastičnost

Cena  ošetření : 90min-900 ,- Kč