pujčka 1000kč na poukazku; online pujcky Ostrov; provider půjčka firmě

Exkluzivní řada ampulí

Široká škála koncentrovaných přípravků v ampulkách pro specifická řešení nejrůznějších kosmetických defektů.

Naneseme obsah ampulky na ošetřovanou oblast. Masírujeme krouživými pohyby. Přípravek lze pro snadnější aplikaci také vmíchat do krémového základu.

Posilují také výsledky dosažené technikami jako je ultrazvuk,ionizace,nebo ošetření pomocí jiných lékařských zařízení využívaných v kosmetice.

 

  • Muškátová růže-je bohatá na nenasycené mastné kyseliny.Regeneruje kožní tkáň, zlepšuje vzhled pokožky a zpomaluje vznik známek stárnutí. Má vynikající hojivé účinky.Prevence a korekce známek stárnutí, strií,regenerace nedávno spálené pokožky a jizev
  • Proteoglykany-stimuluje pojivové tkáně, zvyšuje množství rozpustného kolagenu v pokožce, dodává pleti pružnost a jemnost. Preventivně působí proti vzniku výrazových vrásek a usnadňuje jejich odstranění.Zlepšuje stav suché, povadlé pleti.Vyhlazuje pokožku a dodává jí jednotný vzhled.
  • Anti-aging flash-ampulky s okamžitým vypínacím a zpevňujícím účinkem. Za několik málo okamžiků po aplikaci zmizí pocit únavy. Hloubkově hydratují, dodávají pleti pružnost a zářivý vzhled.Po zlepšení stavu suché, povadlé pleti. Zmírňuje drobné vrásky v obličeji, přináší pleti pružnost.Pro okamžitý vypínací účinek se jedná o vynikající produkt pro aplikaci před různými slavnostvími příležitostmi.
  • Vitamín C-vitamín C neboli kyselina askorbová díky svým antioxidačním účinkůmnapomáhá neutralizovat volné radikály,čímž chrání pokožku.Přispívá k zmírnění vrásek, působí proti známkám stárnutí. Napomáhá zpevnit pleť a dodat jí mladistvější, zářivý vzhled.Na pleť se známkami stárnutí, kožními skvrnami,nejednotným odstínem.Sjednocuje ton pleti a zároveň posiluje pojivové tkáně.Chrání pokožku před oxidací vyvolanou UVA a UVB zářením.
  • Organický křemík-stimuluje tvorbu kolagenu a elastinu v pleti, čímž tkáním dodává pevnost a tonus.Napomáhá regulovat, udržovat v normálu a stimulovat buněčný metabolismus.Vynikající schopnost regenerovat pleť.
  • Kolagen pyruvát-ampulky s regeneračním účinkem.Napomáhají uvolnit spojení mezi buňkami povrchovými i hlubších vrstev pokožky. Zlepšují tak pružnost a hydrataci.Zvláště vhodné pto ošetření proti ochabování pleti, proti striím. Stimuluje činnost fibroblastů a syntézu kolagenu.
  • Dexpantenol-přináší pokožce pružnost,zvlhčuje ji, zanechává pleť jemnou a pružnou.Stimuluje regeneraci a buněčnou obnovu. Má protizánětlivé účinky.Ideální prostředek pro ošetření velmi suché a křehké pleti a také pokožky, na níž působí agresivní vliv slunečního záření.Vynikající výsledky v péči o pleť trpící seboreickou dermatitídou.
  • Ginko biloba-výrazně zlepšuje prokrvení tkání,pomáhá perifernímu oběhu a jako přirozený antioxidant působí proti poškozování buněk volnými radikály.
  • Antiaging koktejl-koktejl bohatý na aktivní složky s výživným a revitalizačním účinkem,pro omlazení pleti a odstranění známek stárnutí.Obsažené aktivní látky napomáhají odstranit příznaky stárnutí, vyvolané vnějšími i vnitřními faktory.Po ošetření je pleť hydratovaná, vyživená,jemná a revitalizovaná.Prozářená pleť,stimulace tvorby kolagenu.Výrazové linky, pokožka očního okolí.