pujčka 1000kč na poukazku; online pujcky Ostrov; provider půjčka firmě

Filipínské masáže

Masáže prováděny rodilou filipínkou JOJIELYN

Exotické masáže v centru Rožnova

 

Asijské masáže mají zcela mimořádné terapeutické i relaxační účinky.Nikdo je neumí praktikovat tak, jako právě rodilí maséři.Tyto masáže jsou oblíbené kvůli vynikajícím relaxačním a terapeutickým účinkům a jsou praktikovány po celém světě už několik tisíc let.

Do povědomí Evropanů se dostaly poté, co se čím dál více lidí začalo obracet na alternativní medicínu východních kultur.Asijské masáže jsou ideálním prostředkem ke snížení úrovně každodenního stresu.Prožijete pocit hluboké relaxace, regenerace, komfortu a zjemnění pokožky.

Dotek starý jak lidstvo samo má mocnou přirozenou léčivou schopnost, která je dostupná nám všem.Ve formě náležitě a laskavě provedené masáže nejen uvolňuje a dodává sílu nemocnému nebo unavenému tělu, ale předává také teplo, pocit jistoty a sebeúcty.Význam masáže je obrovský, ovlivňuje celkový stav organismu a to jak tělesný, tak duševní.

 

Rádi bychom Vás upozornili, že platnost permanentek  je 6 měsíců od jejich zakoupení .Po uplynutí této doby nebude tato permanentka akceptována.

Platnost permanentek zakoupených v akčních nabídkách je uvedena u každé akce.

Rezervace je nutné rušit nejpozději 5 hodin před zahájením lekce.Prosíme Vás,aby jste s ohledem na ostatní zájemce odhlašovali všechny služby včas.

V případě nezrušení bude klientovi naúčtována 100% úhrada, která bude odečtena z permanentky.

Děkujeme za pochopení .