pujčka 1000kč na poukazku; online pujcky Ostrov; provider půjčka firmě

Fiveriders

Stroj FIVERIDERS umožňuje komplexní cvičení na celé tělo v režimu, který si zvolíte svým vlastním pohybem.Během jednotlivých cviků posílíte všechny svaly, včetně opomíjených hlubokých a stabilizačních svalů na vašem těle.

Posilování a aktivní pohyb jsou základem pro ideální tvarování těla a hubnutí. Tento stoj je kombinací obou těchto prvků. Vaše tělo tedy není bez pohybu, přitom má čas se protáhnout, uvolnit svaly, zapracovat na odplavení kyseliny mléčné. Poslechem hudby Vás motivuje k tanečnímu kroku. Víc se uvolníte a aniž by jste to dělali cíleně zapojujete více svalů. Houpavý pohyb je zábavná forma cvičení a uvolňuje endorfiny. jsou to hormony štěstí, které dokáží stimulovat Vaše emoce a tím opět dochází k mnohem rychlejšímu procesu spalování.

Stroj nenamáhá kloubní systém. Klouzavý pohyb je bez tvrdého došlapu. Klouby pracují bez efektu nárazu na konci. Pohyb je vyvážený .Fiveriders je jednoduše ovladatelný a rychle pochopitelné je i cvičení na něm. I v případě, že se budete jen pohupovat, či dělat jednoduché klouzavé pohyby, tímto pohybem učiníte několik tisíc kroků za cvičební hodinu a uděláte pro sebe obrovský kus práce.

 

Čím je FIVERIDERS vyjímečný ?

  • je chytře vytvořený pro všechny. Užijí si ho jak začátečníci tak i vrcholoví sportovci.
  • je dokonale vyladěný pro muže i ženy všech věkových kategorií .
  • snadno Vám při každém cvičení pomůže aktivovat hluboký stabilizační systém vašeho těla.
  • nabízí různé druhy tréninků, ať už chcete posilovat funkčně, cvičit s vlastní váhou, cardio-spalování tuku,zlepšit kondici nebo formovat těla
  • chrání vaše klouby, takže nezažijete žádné tvrdé dopady. Houpavý pohyb je navíc zábavná a hravá forma cvičení, při které se uvolní hormony štěstí.
  • přináší nové možnosti ve výkonnosti, tvarování postavy a posílení těla.
  • cvičení tak nepřetěžuje klouby dolních končetin ani páteř
Hřejivý pocit, že máte tělo ve svých rukou. A to za to určitě stojí. Tak nečekejte a rozhoupejte se s FIVERIDERS k dokonalým křivkám.
 
Paedr.Jitka Dýrová:
-absolventka pedagogické fakulty UJEP v Brně. 25 roků praxe v oboru. Do října 2011 pracovala jako pedagogicko vědecký pracovník v centru sportovních aktivit Vysokého učení technického v Brně.Věnuje se oblasti fitness, kardiofitness,lekcím kondičního posilování, cvičení pro zdravotně oslabené klienty (práce s vlastním tělem,správné držení těla,škola zad). Byla garantem výuky a vzdělávacích kurzů MŠMT pro kondiční posilování.Aktivně se účastnila řady vědeckých konferencí a seminářů.Je členkou České společnosti tělovýchovných lékařů-ČSTL.
 
Jitka Dýrová o stroji FIVERIDERS:
"Se strojem Fiveriders jsem se seznámila na jeho oficiálním představení veřejnosti 4.října 2011 v Brněnském BOBY centru. Zaujal mě hned na první pohled. Vytušila jsem v něm možného geniálního pomocníka pro coore trénink a nový příjemný kardiofitness trenažér. Po prvních pokusech jízdy na Fiveriders jsem pochopila jeho obrovskou dimenzi pro svoji práci, jeho možnost optimálního propojování svalových smyček, aktivace hlubokého stabilizačního systému těla, pohyb bez zbytečného zatěžování kloubů a páteře. Dokáže pomáhat v rehabilitaci, rekondici, rekreačním a výkonnostním i vrcholovém sportu. Domnívám se, že by měl pomáhat všem lidem, bez rozdílu věku na nichž se neúprosně podepisují civilizační vlivy.
 
Doprourčujeme absolvovat první lekci s osobním trenérem. Každá lekce je přizpůsobena potřebám dané zákaznice a samozřejmě jejím možnostem a fyzické kondici.
 
Cena: 50min s osobním trenérem -350,-Kč
         45 min-200,-Kč
         10x 45 min -1500,-