pujčka 1000kč na poukazku; online pujcky Ostrov; provider půjčka firmě

Global Lift

Anti Age globální lifting

GLOBAL LIFT je exkluzivní technologie vyvinuá značkou "SKEYNDOR" zaměřená proti ukazatelům biologického stárnutí.

První globální lifting, který znovu definuje klíčové partie obličeje :Kontury-Krk-Tváře

Zlepšuje fungování buněk odpovědných za sílu a pevnost tkání.

Jedná se o globální strategiiproti známkám stárnutí s cílem dosáhnout efektu remodelace obličeje. Obličej znovu získá souměrnost a dojde ke zmenšení dvojité brady u zralé pleti.

Hlavním terčem je PROGERIN, toxický protein v buňkách, ukazatel buněčného stárnutí, který nám umožňuje odhadnout biologický věk buněk.

Konečný cíl je zlepšit funkci buněk se zpomaleným metabolismem, zodpovědných za ztrátu síly , pevnosti a odolnosti tkání, jak tomu může nastat u zralé pleti nebo pleti postižené fotostárnutím .

Vědecké důkazy po minimálně 28 dnech ošetření se ve zralých buňkách sníží hladina progerinu na úroveň typickou osobu ve věku 30 let.

 

Doporučeno pro všechny typy pleti od 35 let.

  • zralá pleť vykazující ztrátu pevnosti a vrásky způsobené ochablostí
  • pro osoby, které dodržují dietu s vysokým obsahem proteinů ...dochází zde k rychlé ztrátě hmotnosti, což přináší s sebou i ochabování tkání

Technologie je založena na působení třech základních složek, jeedním z nich je i Biomimetický peptin elafiin, který získal ocenění na veletrhu v Barceloně 2012. Jedná se o enzymatický inhibitor působící proti progerinu a elastáze. Bojuje proti ochabování tkání u zralé pleti.

 

Aktivní složky kosmetiky GLOBAL LIFT :

  • biomimetický peptin elafin-jedná se o enzymatický inhibitor. Působí proti progerinu a elastáze. Přináší slibné výsledky v ošetření proti ochabování tkání u zralé pleti.
  • výtažek z vachty trojlisté-silný antioxidant poslední generace, jenž chrání vitamín C působící v buňkách, klíčový faktor pro zlepšení kvality a kvantity kožního kolagenu
  • alfa-glukany a rhamnogalakturonany z černého pepře-molekuly, které působí v hluboké, retikulární vrstvě. Zlepšují zde mechanické vlastnosti pokožky, zvláště v případě pleti se známkami předčasného fotostárnutí.

Cena  ošetření : 90 min-800,- Kč