pujčka 1000kč na poukazku; online pujcky Ostrov; provider půjčka firmě

Kosmetika

Vítejte v kosmetickém studiu ShantiSpa.Návštěva v našem kosmetickém studiu je vždy nevšedním zážitkem.Poskytneme Vám možnost relaxace v příjemném prostředí,profesionální odborné služby s viditelnými výsledky.Péče je vždy individuální a určena právě Vám.

Každá pleť potřebuje něco jiného, proto preferujeme individuální přístup a vše přizpůsobíme Vám a potřebám vaší pleti.Dnešní uspěchaný život nám nedovolí příliš odpočívat a relaxovat, proto trpí i naše pleť. Spousta škodlivých vnějších vlivů trápí pleť hlavně ve městech, které jsou plné prachu a výparů z aut.Pleť důsledkem strádání a špatného pečování má nejrůznější problémy, ať jde o akné, vrásky, pigmentové skvrny a jiné. Je ale možné se tomu úspěšně bránit a to pravidelnou kosmetickou péčí.

Omlazení pokožky a řešení jejich závažných nedokonalostí, nezůstává vždy doménou plastických chirurgů.

Provádíme špičkové kosmetické ošetření nejnovějších technologií a to s pomocí ultrazvukové špachtle, biostimulačního laseru SPARIDONN , radiofrekvence .

Samozřejmě je používání velmi kvalitních profesionálních přípravků značky SKEYNDOR,GERMAINE de CAPUCCINI, AFRODITE,MERLIN a PALATIN.

Při výběru přístrojů a kosmetiky jsme vybírali jen to nejlepší pro Vaši pleť, aby kosmetické ošetření bylo co nejkvalitnější a s viditelnými účinky.

Našim cílem je Vaše spokojenost a potěšení, že se k nám rádi budete vracet.