pujčka 1000kč na poukazku; online pujcky Ostrov; provider půjčka firmě

Letní hydratační ošetření

V létě pleť velice rychle ztrácí potřebnou vlhkost. Doporučujeme proto aplikaci kyseliny mléčné, která velmi účinně podporuje vlastní tvorbu kyseliny hyaluronové v pokožce.Pleť je po ošetření přirozeně hydratovaná, jemná, vláčná a mladistvá.Pokožka zbavená povrchových odumřelých buněk se navíc mnohem lépe a sternoměrněji opaluje.Aplikace kyseliny mléčné též podporuje lifting, vyhlazení vrásek a celkové omlazeni pleti.

Použití 35% kyseliny mléčné v letních měsících se nemusíte bát.Jedná se o šetrný exfoliant, vhodný i pro citlivější typy pleti.Pravidelná aplikace krému SPF 50+ pak zaručí dokonalou ochranu před slunečním zářením a trvanlivý výsledek ošetření.

Průběh ošetření:

Za pomocí pleťového mléka a tonika provedem odlíčení a tonizaci.Aplikujeme 35% kyselinu mléčnou. Necháme ji působit 5 minut. Provedeme neutralizaci.Aplikujeme ampulku Dexpantenol se silným hydratačním účinkem.Tento přípravek také dokonale zklidní případnou citlivost pleti.Přiložíme na obličej pleťovou masku, kterou necháme působit 20 minut. Maska má výrazný liftingový efekt, osvěží a zjemní pleť a poskytne jí potřebnou hydrataci.Na závěr naneseme ochranný krém SPF 50+. Je také velmi vhodné tento krém používat ke každodenní aplikaci.

 

Cena za ošetření: 90 min- 600,-Kč