pujčka 1000kč na poukazku; online pujcky Ostrov; provider půjčka firmě

Lipomassage - LPG

 

 

Představujeme Vám novinku našeho studia  - lipomassage pomocí přístroje LIPO M6 od firmy LPG!

LPG Lipomassage™

...zhubněte, kde chcete! Lipomassage™ je speciálně vyvinutá metoda od francouzské firmy LPG.

Jedná se o současný světový hit v péči o tělo a tvarování postavy. Lipomassage™zabere i tam, kde s cvičením a dietami nemůžete uspět.

Zabírá na problematické partie, odstraňuje celulitidu, zeštíhluje, tvaruje postavu a zpevňuje ochablou pokožku.

Přístroj Lipo M6 nabízí 4 programy: Zeštíhlení, Formování , Zpevnění a Lymfodrenáž.


Princip Lipomassage™ spočívá v masáži pomocí hlavice přístroje, do které se pomocí dávkovaného vakua nasává kožní řasa, ta je hnětena pomocí dvou válečků. Válečky jsou řízené počítačem, každý má svůj pohon, mohou se otáčet různým směrem, dle zvoleného programu - vytváří tzv. vakuovou vlnu. V závislosti na programu ošetření je procedura doplněna stálou nebo pulsní aspirací.

Tímto se cíleně řídí intenzita ošetření, buď působí hlouběji v podkoží (lokální tuk, celulitida), nebo pokožku zpevňuje a vyhlazuje (po porodu, po liposukci) či provádí drenáže a tím aktivuje lymfatický systém.

Při ošetření působí na tukové buňky, pojivové tkáně, cévní i lymfatický systém účinněji než ručně prováděná masáž.

Lipomassage™ zeštíhlení bez chirurgického zákroku. Spočívá v aktivaci lipolýzy v jádru tukové buňky. Lipomassage™ je speciálně vyvinutá technologie z endermologie, kterou lze uvolnit tuk usazený pod nejsvrchnější vrstvou pokožky a který nelze odstranit dietou, cvičením ani liposukcí.

Již po 6 sezeních jsou patrné výsledky zpevnění, zeštíhlení, vytvarování postavy a pružnosti pokožky. Současně dochází k výraznému ústupu celulitidy. Lipomassage™ je lokalizované ošetření, které se provádí výhradně patentovanými přístroji LPG. Konečně můžete odstranit zatvrzelý tuk z míst, o kterých jste si mysleli, že je to nemožné!

Výsledkem je štíhlejší, vyrýsovanější tělo, kůže je hladší a pružnější.

Další z mnoha výhod je to, že tato bezbolestná procedura přináší příjemný pocit relaxace a nevyžaduje lékařské ošetření ani využití jakýchkoliv chemických prostředků.

Po proceduře bude Vaše pokožka prokrvená, zlepší se její zásobení výživou a kyslíkem. Pokožce se navrací elasticita a zpevňuje se ochablé podkožní vazivo. Zlepšením toku lymfy dochází k odplavování toxinů a nežádoucích látek z těla, pokožka a celý organismus se omlazuje a regeneruje.

Studie prokázaly, že Lipomassage™ aktivuje adipocyty (tukové buňky) skrze jejich beta receptory a spouští současně lipolýzu (štěpení a uvolňování tuků). Lipomassage™ také stimuluje fibroplasty (zpevňuje pokožku), rozbíjí uložené tukové zásoby, vyhlazuje dolíčky v kůži a zvyšuje výměnu tekutin.

Vhodná pro všechny věkové kategorie!

Ošetření je zcela individuální, vždy závisí na citlivosti a stavu kůže klienta. Při první návštěvě Vás čeká konzultace s personálem, na které se upřesní a doporučí konkrétní program ošetření pro Vás.

Výsledkem je hladší, pevnější a pružnější kůže, zlepšení stavu celulitidy a tvaru těla.

Endermologie - Lipomassage™ je vhodným doplňkem plastické operace (liposukce).

Lipomassage™ je velmi efektivní také pro muže - tuková tkáň na bocích, vystouplé břicho ...

 

Cana za jedno ošetření 600,-Kč včetně zapůjčení oblečku.

Permanentka 10 ošetření včetně speciálního LPG oblečku 5000,-Kč

Rádi bychom Vás upozornili, že platnost permanentek zakoupených od 1.5.2013 je 6 měsíců od jejich zakoupení .Po uplynutí této doby nebude tato permanentka akceptována.

Platnost permanentek zakoupených v akčních nabídkách je uvedena u každé akce.

Rezervace je nutné rušit nejpozději 5 hodin před zahájením lekce.Prosíme Vás,aby jste s ohledem na ostatní zájemce odhlašovali všechny služby včas.

V případě nezrušení bude klientovi naúčtována 100% úhrada, která bude odečtena z permanentky.

Děkujeme za pochopení .