pujčka 1000kč na poukazku; online pujcky Ostrov; provider půjčka firmě

Lipox-třísložková modelační kúra

Kúra nejmodernější kosmetické technologie na modelování postavy s kofeinem,teofylinem a guaranou, která pro vyšší účinnost aktivních látek využívá liposomů.Učinné látky stimulují krevní oběh,zlepšují látkovou výměnu ve tkáních a zároveň mají ochranný vliv na kapiláry,odbourávají tukové zásoby a čistí organismus od odpadních látek, které jsou příčinou špatného vzhledu kůže , její nepružnosti a dalších problémů.

Procedura v našem salonu zahrnuje

  • Nanesení Criogelu na slabá a citlivá místa a lehkou masáž až do jeho vstřebání.Criogel zpevňuje a chrání stěny kapilár , působí proti otokům.
  • Aplikace vrstvy Lipogelu na žádoucí místa nebo celé tělo a 30 min. zábal pod teplou pokrývkou.Lipogel je zvláštní gelový koncentrát bohatý na stimulační hmoty.Učinné složky jako kofein,teofylin a guarana hydratují , zrychlují krevní oběh a zdokonalují látkovou výměnu.Tím působí na odbourávání tuků.
  • Nakonec provedeme závěrečnou masáž s vyrovnávacím krémem Cremafluiudo equilibrante.Krém s obsahem karite másla a kolagenu má změkčovací a obnovující účinky.

Kůra obsahuje tyto účinné složky

KOFEIN - alkaloid obsažený v rostlinách kávovníku, kakaovníku, čajovníku...mimo všeobecně známého povzbuzujícího účinku na nervovou a srdeční činnost, rozšiřují stěny kapilár a povzbuzují metabolismus tuků.

GUARANA - má silný diuretický účinek a je výborným pomocníkem při nodstraňování přebytků tekutin v organismu.

VODNÍ KAŠTAN - flavonoidy a glykosidy obsažené v ovoci velmi prospívají k dobré a zdravé kvalitě stěn žil.

LISTNATEC OSTNITÝ - se díky své mnohostranné účinnosti - odvodňující, čistící, svíravé, protizánětlivé...řadí mezi rostliny, které mají v kosmetice mimořádný význam. Zklidňující, ochranné , zjasňující účinky se využívají pro citlivou a náročnou pleť. Pro pleť, která snadno zčervená nebo v případech poškozených a křehkých kapilár.

BAMBUCKÉ MÁSLO (Burro di Karité) vysoký strom rostoucí v Africe s mnoha účinky - zjemňující,hojivé, tišící, hydratační. Obsahuje vysoký podíl vzácných rostlinných sterolů, nenasycených mastných kyselin, kyselinu skořicovou, léčivé vosky, karitény a vitamíny. Mimořádné vlastnosti se osvědčují při obnově pružnosti kůže.

Doporučení

Na 1.ozdravnou kůru je doporučeno min.12 aplikací podle stavu podkoží. Rozpětí mezi jednotlivými aplikacemi max. 5 dní. Po té 1x měsíčně udržovací.

Důležité je po ukončení kúry LIPOX v salonu pokračovat doma s použitím dvoufázového zeštíhlovače Lipoxu z domácí řady pro udržení výsledku.

Ceník

45 min.-300,-Kč

10x45 min.-2000,-Kč