pujčka 1000kč na poukazku; online pujcky Ostrov; provider půjčka firmě

Magnetoterapie

Naše studio Vám nabízí nově MAGNETOTERAPII, která je v součastné době pro své pozitivní účinky jednou z nejoblíbenějších neinvazivních léčebných metod.

Co je to magnetoterapie?

Magnetoterapie je léčba pomocí magnetického pole. Díky magnetoterapii dochází v lidském organismu k urychlení látkové výměny a nastartování procesu regenerace organismu. Ve tkáních dochází ke zvýšení přísunu kyslíku a živin, a také k lepšímu odvádění zplodin z metabolismu.

Magnetoterapie je způsob léčby lidského organismu pomocí působení magnetického pole. Jedná se o jednu z nejstarších léčebných metod. V dnešní době je magnetoterapie vyhledávána především pro svou neinvazivnost, nenáročnost. Dosud u ní nebyly zjištěny žádné vedlejší účinky, takže ji mohou bez obav používat všichni lidé bez omezení. Má velmi dobrý efekt zejména při léčbě bolestivých svalů. Velmi často je magnetoterapie využívána i vrcholovými sportovci, kteří díky ní lépe regenerují své unavené a namáhané svaly.

Magnetoterapii nejčastěji využívají lidé, kteří trpí bolestmi zad a vůbec bolestmi svalů, špatným prokrvováním končetin, atrofií, případně proleženinami. Tato léčebná metoda má i protibolestivý (analgetický) efekt, díky kterému se úleva dostavuje již během několika prvních použití a zdravotní stav klientů se výrazně zlepšuje.

Magnetoterapie velmi pozitivně působí na celou řadu dalších obtíží – rozšiřuje cévy, zlepšuje prokrvení, pomáhá při onemocnění cukrovkou, zbavíte se díky ní celulitidy, zmírníte osteoporózu, revmatické potíže a mnoho dalších chorob.

Magnetoterapie má při správné aplikaci otevírat porušené cesty k autoreparaci(samoopravě) a autoregulaci organismu, neboť organismus je touto schopností takzvaně nadán a jakékoliv narušení této autoregulace a autoreparace vede k onemocnění organismu.Předávkování u nízkofrekvenční pulzní magnetoterapie prakticky neexistuje a nejsou ani v odborných literaturách poznatky o poškození pacienta.

Kontraindikace

  • těhotenství
  • pace-maker (elektrokardiostimulátor)
  • krvácivé stavy
  • menstruační krvácení
  • těžké septické stavy
  • horečnaté stavy
  • mykotická onemocnění v místě aplikace
  • záchvatová nervová onemocnění
  • hyperfunkce štítné žlázy

Jedna aplikace 60,- Kč.Nezáléží na délce terapie.