pujčka 1000kč na poukazku; online pujcky Ostrov; provider půjčka firmě

Masáže

Masáž je ideální společník při útěku ze všedního dne.Patří mezi nejstarší známé způsoby léčení.Důkazy o jejím využívání v léčebné terapii pocházejí nejen ze staré Číny, z nejstaršího uznávaného lékařského textu Nei CHing,ale i ze starého Egypta, kde byly nalezany kresby masáží nohou a rukou.Masáž dnes chápeme jako vědomé uplatnění tisíce let starých technik,jež dodnes přirozeně a spontánně praktikují národy, které jsou v užším kontaktu s přírodou.

Každý pohyb dlaní, prsty nebo lokty působí coby balzám pro tělo i duši.Stres a spěch z Vás postupně odplouvají…nepříjemné blokády se uvolňují…a postupně se tak můžete cítit lépe a lépe.

Při masáži se dostavuje jakýsi stav „bez tíže“a právě to je známka uvolnění a pročištění.Relaxační masáže jsou zvláště důležité v dnešním uspěchaném světě, kdy je stres považován za hlavní příčinu mnoha fyzických a psychických potíží.Techniky relaxační masáže mohou pomoci od bolesti,napětí, ztuhlých a bolavých svalů, pomáhají podpořit krevní oběh,lymfatický systém a vyloučit toxiny z těla.

 

S platností od 1.6.2017 je v platnosti nový ceník poskytovaných služeb .


Rádi bychom Vás upozornili, že platnost permanentek  je 6 měsíců od jejich zakoupení .Po uplynutí této doby nebude tato permanentka akceptována.

Platnost permanentek zakoupených v akčních nabídkách je uvedena u každé akce.

Rezervace je nutné rušit nejpozději 5 hodin před zahájením lekce.Prosíme Vás,aby jste s ohledem na ostatní zájemce odhlašovali všechny služby včas.

V případě nezrušení bude klientovi naúčtována 100% úhrada, která bude odečtena z permanentky.

Děkujeme za pochopení .