pujčka 1000kč na poukazku; online pujcky Ostrov; provider půjčka firmě

Mesosystem - chemický peeling

Profesionální kosmetické ošetření-chemický peeling je neinvazivní metoda, která působí šetrně a regenerace pleti nastává ihned po jeho aplikaci.Ošetření v salonu Vás na rozdíl od zákroku estetické medicíny nijak neomezí ve vašich každodeních aktivitách. Tyto chemické peelingy jsou určeny pro hloubkovou obnovu a silné omlazení pleti, odstranění vrásek, akné, starších pigmentových skvrn a dalších defektů či známek předčasného stárnutí pokožky.Volba druhu a koncentrace peelingu záleží na povaze a intenzitě ošetřovaného případu či zvláštnostech každého klienta.

Jednosložkové chemické peelingy: zákaznice může absolvovat jedno ošetření za tři týdny

Kombinované chemické peelingy: vzhledem k obsahu hojivých a klidnících složek lze provádět ošetření jednou týdně.

Celkový počet ošetření vždy závisí na stavu pleti klientky. Běžně doporučujeme 6 sezení v kosmetickém salonu.

Domácí péče o pleť-pro dosažení a udržení požadovaných výsledků je nutné, aby si zákazník v týdnech následujících po ošetření aplikoval doporučené přípravky. Důkladná ochrana pleti krémem s ochranným faktorem 50+ je absolutní nutností.

 

Chemický peeling efektivně zmírní nebo zcela odstraní

  • jemné, hlubší a mimické  vrásky
  • pigmentové skvrny
  • jizvičky a akné
  • rozšířené a ucpané póry
  • odstraňuje známky fotostárnutí
  • zpevňuje povadlé kontury obličeje
  • stimuluje tvorbu kolagenu a elastinu

Chemický peeling je maximálně účinný s okamžitými a viditelnými efekty, hloubkový exfoliant, který účinně redukuje povrchové vrásky a mimické linie.Učinně působí proti faktorům urychlujícím fyziologický proces stárnutí pleti.Při vhodné kombinaci s biologickými koncentráty vyřeší i další estetické vady.Vzhledem k vysoké kvalitě produktů MESOSYSTEM je možné použít široké nabídky kombinovaných peelingů, které umožní daleko širší spektrum využití s větším množstvím aktivních složek, ty přinášejí řadu specifických účinků.Kombinované peelingy dobře snáší i citlivá a snadno reagující pleť,protože obsahují aktivní a klidnící složky s hojícím účinkem.Vynikající ošetření pro ty kdo si přejí mít stále hebkou a mladistvou pleť.

Prúběh ošetření:Očištění pokožky pleťovým mlékem a tonizace.

Exfoliace:Lehkými pohyby za použití štětečku aplikujeme chemický peeling. Dle typu pleti problematiky klienta necháme působit maximálně 4 minuty.Po celou dobu je klietka sledovaná.

Neutralizace:Ošetřovanou oblast důkladně postříkáme neutralizačním sprejem.

Hydratace:Aplikace masky po peelingu.Necháme působit 10-15 minut.

Regenerace: Dle problematiky zákaznice naneseme obsah vhodné ampulky s regeneračním účinkem

Ochrana pleti: Aplikujeme vhodný krém a ochranný krém SPF 50+

Ceník

45 min -750,-Kč