pujčka 1000kč na poukazku; online pujcky Ostrov; provider půjčka firmě

Nehtová modeláž

Nehtová modeláž je jednou z možností jak Vaše ruce udělat krásné. Během krátké doby Vám můžeme nehty prodloužit, zpevnit a nazdobit dle vašeho vkusu, věku, osobnosti nebo podle ročního období či různých příležitostí, jako jsou svatby, oslavy nebo plesy.

Je důležité, aby jste se cítila sama sebou a neměla pochybnosti zda Vám to sluší či nikoliv. Máte-li kvalitní nehty, není nutné aplikovat umělé tipy a gel se nanáší na vlastní nehet. Je-li nehtová modeláž prováděna pečlivě a řádně, nehrozí žádná zdravotní rizika.

Nehty je doporučeno doplňovat gelem každé 3 až 4 týdny.

V rámci péče o ruce Vám nabízíme i jiné možnosti, jak udělat Vaše ruce krásné. Nabízíme masáž rukou, manikuru, japonskou manikuru P-Shine či parafínový zábal.

Při práci používáme kvalitní materiály Enii nails a při úpravě vašich nehtů se pokusíme vyjít maximálně vstříc vašim požadavkům.

 

P-SHINE-japonská manikura zaměřená na speciální péči o přírodní nehty.

Přednosti této kosmetické metody jsou v dlouhodobém účinku a nenáročném udržování stálého a vysokého lesku ošetřeného nehtu. Nanášení je jednoduché, přirozené a hlavně funguje. Nanášecí hmota se skládá ze včelího vosku, mateří kašičky, křemičité hlinky, jemných parafínů, glycerinu, bentonitu, panthenolu, vitamínů A, E, H a provitaminu B5. 

Manikura P.shine zvyšuje pevnost nehtů, jejich pružnost, metabolismus nehtového kořene a nehtového lůžka. Působí i jako prevence proti lámání a třepení nehtu. Doporučujeme ji jako nejúčinnější metodu při léčení oslabených přírodních nehtů po nehtové modeláži.
P-Shine by si rozhodně měly aplikovat ty ženy, jejichž nehty jsou roztřepené, lámavé a špatně rostoucí. Ale pozor, metoda se nehodí na tenké nebo úplně zničené nehty
Po vytvoření P-Shine manikúry vznikne na povrchu nehtu tzv.glazura, která má nejen estetický efekt, ale zároveň zabraňuje odplavování přirozených lipidů, tedy zabraňuje vysušování nehtu. Kořen nehtu má v tomto případě schopnost bez problému produkovat kvalitní keranocity, takže se celkový stav přírodního nehtu postupně zlepšuje. 

 Sada P-Shine obsahuje komponenty vyrobené z čistých přírodních látek a jejich derivátů. Neobsahuje žádná organická rozpouštědla, barviva ani parfémy.

Ženy, budete se divit, ale P-Shine často využívají i mladí úspěšní muži!

S metodou P-Shine máte okouzlující nehty za půl hodiny!

S platností od 1.7.2017 je v platnosti nový ceník poskytovaných služeb .

 

Ceník :

Nehtová modeláž UV gelem...600,-Kč

Doplnění gelových nehtů...400,-Kč

Odstranění nehtové modeláže ...180,-Kč

Oprava jednoho nehtu...50,-Kč

Oprava jednoho nehtu při doplnění...20,-Kč

Zdobení nehtů...10-100,-Kč

Manikura...190,-Kč

Parafín...80,-Kč

P-Shine ...210,-Kč