pujčka 1000kč na poukazku; online pujcky Ostrov; provider půjčka firmě

O nás

Jsme kosmeticko-relaxační a rekondiční centrum s komplexní péčí v oboru wellness a hubnutí. Nabízíme exkluzivní masáže, masáže pro těhotné, pro páry, ultrazvukovou liposukci, radiofrekvenci, ošetření proti celulitidě, lifting obličeje, omlazení.Máme mnohaleté zkušenosti v oblasti péče o tělo, profesionální přístup ke každému jednotlivci je samozřejmostí.

Naše poslání

Posláním ShantiSpa je přinášet Vám, našim klientům, nezapomenutelné zážitky v krásném prostředí, kde můžete odložit starosti všedních dní a zároveň nechat pečovat o své tělo. Každý dotyk z rukou našich masérů a terapeutů Vám dodá potřebnou životní energii, odplaví z vašeho těla stres a napětí a navodí pocit hluboké relaxace a psychické pohody.Zvláštní péče věnovaná každému klientovi s ohledem na jeho individualitu, to je podstatou našeho studia.

Přijdte si k nám vyzkoušet nové přístroje na hubnutí nebo proti celulitidě, vyzkoušejte jedinečnost našeho prostředí plného klidu a relaxace. Masáže, kosmetika,relaxace, hubnutí-vše na jednom místě. Masáž u nás se dotkne nejen Vašeho těla, ale i vašeho srdce.

„Jen tělo ,o které se staráme, nám může dobře sloužit.“

U nás můžete platit prostřednictvím šeků a stravenek

HLEDÁTE KDE UPLATNIT VAŠE SODEXO FLEXI PASSY A RELAX PASSY? ZAPLAŤTE S NIMI masáž NEBO dárkový poukaz!!!

Můžete uplatnit Sodexo Flexi Pass, Relax Pass, Fokus pass a Dárkový Pass. Zajišťujeme také platby na fakturu z FKSP a benefitové programy.

PŘI NÁKUPU DÁRKOVÝCH POUKAZŮ, MŮŽETE UPLATNIT SODEXO PASSY NA CELOU HODNOTU POUKAZU!

 

S platností od 1.1.2016 je možné čerpat z DEPOZITU pouze služby nikoliv zboží .Děkujeme za pochopení