pujčka 1000kč na poukazku; online pujcky Ostrov; provider půjčka firmě
 • Radiofrekvence - neinvazivní lifting - odstranění vrásek

Investujete do drahých krémů? Chodíte často na kosmetiku a vrásky stále přibývají? Dopřejte si neinvazivní liftink radiofrekvencí a změny ve vašem obličeji si všimne i okolí.

Obličejová radiofrekvence je metoda známá také pod názvem neinvazivní lifting.Jedná se o neinvazivní techniku , tzn.bez chirurgického zákroku bez anestezie.Radiofrekvence představuje jednu z nejvýznamnějších kosmetických inovací.Z metod vzniklých v posledních letech má před sebou největší budoucnost.Je to první neinvazivní technika, která okamžitě vypíná pleť a to s trvanlivým účinkem.Jedná se o typ energie přenášené elektromagnetickými vlnami.Aplikace této konkrétní frekvence umožňuje změny kladných a záporných polů, což způsobí vibrační pohyb molekul a v jeho důsledku vznik tepla.Teplo vzniká uvnitř tkání, působí tedy zevnitř směrem ven.

Okamžitým efektem aplikované radiofrekvence je více či méně rychlé smršťování kolagenu.Cílem ošetření je postupně dosáhnout obnovení struktury hloubkového kolagenu a vytvoření nových vláken,jež nahradí vlákna stará.Díky těmto novým vláknům získají tkáně opět pružnost a podpoří se homeostáza.

Koriguje ochablost pleti, vede k jejímu vypnutí a celkovým výsledkem je dokonalejší tvar obličeje.Radiofrekvencí lze ošetřit všechny typy pleti, včetně pleti opálené.Lze ji aplikovat na obličej, krk a dekolt, odstraňuje také tzv. podbradky.Počet sezení je různý a bude záležet na stavu každého zákazníka a jeho náročnosti.Za potřebných však bývá považováno 4-6 sezení.Frekvence sezení je jedno týdně.

Radiofrekvence spočívá v selektivní aplikaci energie do pokožky, aniž by ji jakkoliv poškodila.Ošetření je ideální pro osoby s ochablou pokožkou obličeje, krku a dekoltu.Odstraňuje vrásky, stimuluje kolagenová vlákna .

Většina populace může toto ošetření absolvovat.Existují však určité kontraindikace, při nichž není aplikace radiofrekvence vhodná:

 • Těhotenství a kojení
 • Závažná srdeční onemocnění
 • Rakovina
 • Nedávno aplikované kolagenové implantáty
 • Osoby s kovovou protézou
 • Uživatele srdečního stimulátoru

Při omlazení obličeje můžeme pro zvýšení efektu použít širokou škálu koncetrovaných přípravků v ampuli.Posilují tak výsledky dosažené techniky.

 • muškátová růže-je bohatá na nenasycené mastné kyseliny. Regeneruje kožní tkáň, zlepšuje vzhled pokožky a zpomaluje vznik známek stárnutí.Má vynikající hojivé účinky.Prevence a korekce známek stárnutí, regenerace nedávno spálené pokožky a jizev
 • proteglykany-stimulují pojivové tkáně, zvyšuje množství rozpustného kolagenu v pokožce, dodává pleti pružnost a jemnost.Preventivně působí proti vzniku výrazových vrásek a usnadňuje jejich odstranění. Prevence a korekce známek stárnutí a ochabování pokožky obličeje.Zlepšuje stav suché,povadlé pleti. Vyhlazuje pokožku a dodává jí jednotný vzled.
 • anti-aging flash-ampulky s okamžitým vypínacím a zpevňujícím účinkem. Za několik málo okamžiků po aplikaci zmizí pocit únavy. Hloubkově hydratují,dodávají pleti pružnost a zářivý vzhled.Pro zlepšení stavu suché, povadlé pleti. Zmírňuje drobné vrásky v obličeji, přináší pleti pružnost.Pro okamžitý vypínací účinek se jedná o vynikající produkt před různými slavnostními příležitostmi.
 • ampule na mastnou pleť-biologický koncentrát s mazoregulačním a čistícím účinkem na pokožku. Preventivně působí proti ucpávání folikulů, vzniku komedomů a šíření nečistot na pleti.Má adstringentní,protizánětlivý. klidnící, hojivý a tonizující účinek.Čištění, zklidnění a hloubková hydratace mastné, seboretické pleti a pleti s tendencí ke vzniku akné.Vyrovnává hydrolipidický plášť pokožky, udržuje pod kontrolou nadměrný lesk pleti.
 • gel ADN-díky svým antioxidačním a hydratačním účinkům stimuluje regeneraci buněk a obnovuje strukturu pojivových tkání.Zvyšuje odolnost, jas a pružnost pokožky.Pleť získá mladistvější vzhled.Velmi vhodné při ošetřeních proti fotostárnutí, na dehydrovanou pleť, vrásky a příznaky stárnutí způsobené slunečním zářením.
 • DMAE 3%-speciální produkt pro ošetření proti příznakům stárnutí.Přináší znatelné zlepšení ochablosti v oblasti obočí, očí a očních víček.Zvyšuje pružnost a pevnost pokožky obličeje, krku a dekoltu.Pro zpevnění, vypnutí a zlepšení celkového stavu pleti.Zlepšuje hydrataci a obnovuje zářivý vzhled pleti. Vynikající ochrana proti poškození pokožky volnými radikály.
 • vitamín C 20%-vitamín C neboli kyselina askorbová díky svým antioxidačním účinkům napomáhá neutralizovat volné radikály, čímž chrání pokožku.Přispívá k zmírnění vrásek, působí proti známkám stárnutí.Napomáhá zpevnit pleť a dodat jí mladistvější, zářivý vzhled.Na pleť se známkami stárnutí, kožními skvrnami, nejednotným odstínem.Sjednocuje ton pleti a zároveň posiluje pojivové tkáně. Chrání pokožku před oxidací vyvolanou UVA a UVB zářením.
 • organický křemík -stimuluje tvorbu kolagenu a elastinu v pleti, čímž tkáním dodává pevnost a tonus.Napomáhá regulovat, udržovat v normálu a stimulovat buněčný matabolismus.Při ošetřeních proti známkám stárnutí a ochabování pokožky.Vynikající schopnost regenerovat pleť.
 • kolagen pyruvát-ampilky s regeneračním účinkem.Napomáhají uvolnit spojení mezi buňkami povrchových i hlubších vrstev pokožky.Zlepšují tak pružnost a hydrataci.Zvláště vhodné pro ošetření proti ochabování pleti , proti známkám stárnutí a pro zpevňující ošetření.Stimuluje činnost fibroblastů a syntézu kolagenu.
 • dexpantenol-přináší pokožce pružnost,zvlhčuje ji, zanechává pleť jemnou a pružnou. Stimuluje regeneraci a buněčnou obnovu. Má protizánětlivé účinky.Ideální prostředek pro ošetření velmi suché a křehké pleti a také pokožky, na niž působí agresivní vliv slunečního záření.Vynikající výsledky v péči o pleť trpící seboreickou dermatitídou.
 • ginko biloba 4%-výrazně zlepšuje prokrvení tkání, pomáhá perifernímu oběhu a jako přirozený antioxidant působí proti poškozování buněk volnými radikály.Problémy krevního mikrooběhu, žilní nedostatečnost dolních končetin,při zánětlivých procesech v kloubech.
 • stopové prvky-přípravek s antioxidačním účinkem,přispívá k uvolnění nahromaděného tuku.Napomáhá udržet pod kontrolou nadměrně mastnou pleť, působí proti volným radikálům a ochabování pokožky. Posiluje schopnost organismu bránit se agresivním vnějším vlivům a opět nastolit rovnováhu. 
 • venolaureth 0,5 %-napomáhá udržovat vodu v rohové vrstvě pleti a hydratovat tak lipidický plášť epidermis. Vynikající pomocník při ošetření tzv "pavučinek", kuperozní pleti a při sklerotizaci žilek.Pokožka trpící kuperozou. Přípravek obnoví krevní mikrooběh a výrazně zlepší vzhled pleti.
 • biotina hidrixin-napomáhá regulovat mazotok. Působí přirozeným adstringentním účinkem na pleť i vlasovou pokožku, napomáhá zlepšit její strukturu a komfort. Pro mastnou a smíšenou pleť, aknozní, citlivou pokožku na vlasovou pokožku trpící seboreou a úbytkem vlasového porostu.
 • angiaging koktejl-koktejl bohatý na aktivní složky s výživným a revitalizačním účinkem, pro omlazení pleti a odstranění známek stárnutí. Obsažené aktivní látky napomáhají odstranit příznaky stárnutí vyvolané vnějšími i vnitřními faktory.Po ošetření je pleť hydratovaná, vyživená, jemná a revitalizovaná.

Ceník

30 min -300,-Kč

Aplikace ampule 100 ,- Kč