pujčka 1000kč na poukazku; online pujcky Ostrov; provider půjčka firmě

OxyGeneo+

OXYGENEO  3v1 -EXFOLIACE-INFUZE-OKYSLIČENI

 

OxyGeneo revoluční, inovativní a neinvazivní ošetření pleti. Poskytuje vynikající výživu a okysličení pokožky zevnitř s klinicky prokázanými výsledky proti stárnutí pleti.Kombinace OxyGeneo radiofrekvence Tripollar zlepšuje texturu pleti, dochází k regeneraci, obnovy kolagenu a elastinu.

Výsledek-hladší, pevnější pokožka, redukce jemných linek a vrásek, vylepšení kožní struktury a okamžitě viditelný dlouhodobý účinek za pomocí OxyGeneo.

Zůstaňte stále mladá a krásná.

OxyGeneo technologie je inovativní ošetření pleti, které přináší tři základní procedury součastně.

EXFOLIACE vnější vrstvy pokožky- odtraňujeme odumřelé buňky a připravujeme ji na příjem aktivních látek. OxyGeneo je bezpečné ošetření pro všechny odstíny pleti a může pečovat i o citlivou pokožku bez podráždění.

INFUZE základních revitalizačních živin-pomocí naší exkluzivní kapsle OxyGeneo čistí pleť a přitom infuzí vpravuje do pleti aktivní složky.Můžete si vybrat buď gel NeoRevive-pro omlazení a proti stárnutí, nebo gel NeoBright-pro zesvětlení pokožky a zlepšení textury pleti.

OKYSLIČENI pokožky, které vychází zevnitř-OxyGeneo produkuje bublinky CO2, které jemně praskají na povrchu pleti a vytváří fyziologickou reakci, která posílá okysličenou krev do ošetřované oblasti, také zvyšuje kapilární průtok a metabolismus pokožky. Výsledkem je okysličení pleti a optimální absorpce aktivních látek.

Tato exkluzivní kombinace zlepšuje ton pleti, vyrovnává strukturu a vyživuje pleť-dává Vám vyvážený zdravý vzhled. Vaše pleť okamžitě pocítí rozdíl.Pro dlouhodobý efekt vyzkoušejte sérii ošetření.

Kontraindikace-rakovina kůže, těhotenství a kojení, vředy,ekzém,vyrážka, oteklá, spálená nebo zraněná kůže, akutní akné, rosacea, aktivní Herpes (opar), cévní poruchy v ošetřované oblasti.

Průběh ošetření :

  • odlíčení, osušení pleti
  • nanesení výživného gelu, který obsahuje přírodní aktivní složky
  • ošetření pomocí unikátní kapsle, která na povrchu kůže ve styku s gelem vyvolá okamžitou reakci-exfoliaci horní odumřelé vrstvy pleti a připraví pleť pro infuzi účinných látek hluboko do pokožky
  • očištění a osušení pokožky
  • nanesení masážního krému, nebo séra a provedení masáže speciální hlavicí
  • ošetření pomocí radiofrekvence- intenzivní prohřívání pleti
  • po ošetření nanesení hydratačního krému + SPF ochranný faktor +50

NEOBRIGHT omlazení+zesvětlení-bělení tmavých skvrn,zlepšení textury pleti a vyhlazení

Ošetření NEOBRIGHT za pomoc přístroje OxyGeneo-jde o průlomové řešení, které přináší bezkonkurenční zesvětlení pleti a bělení pigmentací.Dochází k výživě, vyčištění a stažení rozšířených porů,hydrataci, zpevnění pleti a zjemnění vrásek.

Kyselina azaleová-je známá účinná látka, která se používá k léčbě kožních hyperpigmentací. Snižuje aktivitu buněk produkujících pigment.

Kyselina kojová-zesvětlení kůže, kyselina kojová je přirozeně se vyskytující látka produkovaná houbami, která inhibuje tvorbu melaninu. V kombinaci s kyselinou azaleovou dochází k synergickému zesvětlení a bělícímu účinku.

Retinol-anti-aging derivát vitamínu A, je klinicky prokázáno, že Retinol zvyšuje produkci kolagenu a obnovu kožních buněk. Je také známý jako jedna z nejlepších látek proti stárnutí.

NEOREVIVE omlazení -hladká pleť, vyhlazení jemných vrásek +prevence proti stárnutí

Ošetření NEOREVIVE za pomocí přístroje OxyGeneo-zcela nově definuje ošetření pleti. Gel NeoRevive jemně hojí a regeneruje pleť pomocí účinných látek, které jsou optimálně absorbovány pokožkou. Dochází k výživě, omlazení, vyčištění a stažení rozšířených porů, pleť je jemná, hladká

Kyselina hyaluronová-rekukce vrásek, je přirozeně produkována v lidském těle, je odpovědná za zadržování tekutin a kožní hydrataci. Při stárnutí se schopnost lidského těla k výrobě kyseliny hyaluronové snižuje.To má za následek tenkou, suchou a vrásčitou pleť.

Peptidy-obnova pleti, peptidy jsou malé proteinové fragmenty, které posilují schopnost pokožky zadržovat tekutiny. V kombinaci s kyselinou hyaluronovou je vytvořen synergický efekt dermální obnovy, čímž redukuce vrásky.

Retinol -obnova kolagenu, derivát vitamínu A . U Retinolu bylo klinicky prokázáno zvýšení produkce kolagenu a kožních buněk. Je znám jako jeden z nejlepších bojovníků proti vráskám.

 

 

Pro správný efekt stačí 1-2 x ošetření za měsíc.

 

Celý obličej - 60 min-850,-Kč

Celý obličej+ krk- 80 min-1050,-Kč

Celý obličej +krk+ dekolt - 90 min-1250,-Kč

Tripollar+-odstranění podbradku 45 min- 700,- Kč