pujčka 1000kč na poukazku; online pujcky Ostrov; provider půjčka firmě

Oxygenoterapie

 

Oxygenoterapie-kyslíková terapie

 

Kyslík je základem života.Trpí-li organismus nedostatkem kyslíku,snižuje se jeho obranyschopnost (imunita), roste únava a náchylnost k onemocněním.

Každý organismus spotřebovává nadměrné množství kyslíku při stresu.Málo kyslíku se do těla dostává ,je-li náš pohyb nedostatečný (sedavé zaměstnání,sledování televize) nebo naopak nadměrný (stres, přejídání se),pohybujeme-li se v znečištěném prostředí(město a jeho ulice,průmyslové zony,málo větrané místnosti,zakouřené prostory,blízkost počítače,televize a jiných elektrospotřebičů).

Téměř všichni navíc špatně ,tedy mělce,povrchně dýcháme.V neposlední řadě už od dospívání dochází k postupnému snižování parciálního tlaku kyslíku v krvi a tkáních,jinými slovy,vše ,tedy i organismus se věkem opotřebovává.Samozřejmě ,promyšlenou péčí lze životnost a krásu všeho,tedy i ducha a těla prodloužit.

Jedna z nejúčinnějších a nejoblíbenějších procedur v tomto směru je kyslíková terapie.

Blahodárně ovlivňuje schopnost vnímání,zapamatování si,jasného myšlení a dlouhodobého soustředění se.

Inhalací 95% čistého kyslíku překonáte důsledky dlouhodobé či extrémní psychické a fyzické zátěže a nedostatku odpočinku.Posílíte odolnost organismu proti infekcím,cévním a nádorovým onemocněním,proti migréně,při stresu,přepracovanosti ,depresi.

Kyslíková terapie pomůže při bolestech hlavy,nechutenství,zvýšené únavě,vysokém krevním tlaku, angíně pectoris, srdeční arytmii,po infarktu.

Je vhodná pro kuřáky,lidi se zhoršenou funkcí plic a průdušek,astma, jater, ledvin,revmatismem,artrozou ,syndromem únavy.

Vdechování kyslíku navodí dobrou náladu,zpomalí proces stárnutí,zvýší výkonnost svalů,mozku i výkonnost sexuální.

Zvýšený přívod kyslíku zajistíte v našich podmínkách pouze kyslíkovou terapií.

 

Ceník 


30min.-50,-Kč