pujčka 1000kč na poukazku; online pujcky Ostrov; provider půjčka firmě

Poradenství

Poradce pro výživu s mezinárodní platností, Certifikát s mezinárodní platností akreditovaný Aliancí výživových poradců ČR regist. č. j. VS /1-1/65 450/06-R. MV ČR.č.299/11 členové Aliance výživových poradců ČR.

Co nabízíme

V našem studiu nabízíme poradenství v oblasti výživy, kde upravujeme stravovací návyky podle potřeb klienta, případně se zaměřujeme na regulaci váhy.V žádném případě zde nejde o prodej přípravků, po kterých „zaručeně zhubnete“ nebo něco podobného, ale o odborně poskytované služby v oblasti výživy..Nadstandardní službou našeho výživového poradenství je, že dokážeme klientovi upravit jídelníček dle jeho aktuálního zdravotního stavu.

Naší prioritou není vytvářet jídelníčky na hubnutí, ale takovou úpravu životního stylu a stravovacích návyků , která klientům přinese dobrý zdravotní stav a celkový dobrý pocit ze sama sebe.Celý jídelníček , konkrétní úpravu stravy , recepty , návody na vaření, tzn.komplexní služby výživového poradce.

Naší filozofií je zaměření se na kompletní změnu životního stylu a díky tomu je možné dosáhnout trvale udržitelných výsledků.
Pokud jste se rozhodli převzít zodpovědnost za to, jak se cítíte a máte potřebu změny ve svém životě nebo se alespoň chcete dozvědět více o zdraví, výživě, o svém těle,prevenci zdravotních problémů, tak se můžete objednat na výživovou konzultaci.

Vaše první návštěva slouží ke zjištění informací souvisejících s Vašimi  výživovými návyky,zdravotními a rodinnými dispozicemi, Vašimi cíli a motivací ke změně stravování a životního stylu…Vstupní konzultace je provázena měřením na přístroji InBody 230, které analyzuje složení vašeho těla.

Při druhé návštěvě obdržíte osobní výživový plán, který Vám bude společně s výsledky měření interpretován.Součástí výživového plánu je doporučení pro další postup vzájemných konzultací a případný výběr diagnostického vyšetření v závislosti na vaší potřebě a výsledků konzultace.