pujčka 1000kč na poukazku; online pujcky Ostrov; provider půjčka firmě

Power C+

Anti Age prozáření pleti

Intenzivní ošetření s "efektem světla" . Nejsilnější kombinace antioxidantů, která byla kdy vytvořena.

Zcela nová řada POWER C+ využívá výtažek z granátového jablka a zejména vlastností vitamínu C. To je jedna z nejúčinnějších molekul při léčbě slunečních spálenin a dalších zánětlivých onemocnění pokožky jako je akné, lupénka, pooperační jizvy nebo strie. V koncentraci vyšší než 5% kyselina askorbová omezuje nadměrnou pigmentaci a zeslabuje skvrny. Dodává pokožce zářivost a zesvětlení, normalizuje prostupnost kapilár a obecně zlepšuje žilní tonus.

Vitamín C je jedna ze základních aktivních látek v dermatologii díky mnoha blahodárným účinkům na pleť. Nejenže je to jeden z nejsilnějších známých antioxidantů, ale také pomáhá stimulovat buněčný metabolismus a tvorbu kolagenu.

Silný antioxidant: brání oslabení imunity působením UV záření (chrání DNA před oxidací způsobenou volnými radikály) a omezuje fotostárnutí.

Zesiluje ochrannou bariéru kůže a snižuje ztráty mezibuněčných tekutin, zlepšuje úroveň hydratace a obranyschopnost rganismu.

Stimuluje tvorbu kolagenu a tím zvyšuje hustotu dermis.

Bez kyslíku není život. Buňky potřebují O2, aby mohly produkovat energii a proteiny. Kyslík vyvolává volné radikály. Důsledkem toho je stárnutí buněk a jejich odumírání.

Doporučeno pro všechny typy pleti od 25 let.

  • pro kuřáky, protože nikotin snižuje zásoby vitamínu C v organismu
  • povadlá pleť
  • unavená pleť
  • projasnění

Jako šokovou terapii je nutné provést 2 ošetření v týdnu za sebou a poté snižovat frekvenci.

V rámci antioxidačních terapií provádíme minimálně 1x měsíčně.

 

Aktivní složky kosmetiky POWER C+ :

  • vitamín C s vysokou koncentrací-EL NIKKOL VCIP, derivát vitamínu C s vysokou vstřebatelností buňkami, efektivnější než čistý vitamín C. Jedná se o derivát vitamínu C rozpustný v oleji. Je stabilní vůči vysokým teplotám a oxidaci. Ukazuje zlepšenou prostupnost pokožkou a skvělou buněčnou vstřebatelností. Díky působení endogenní hydrolázy pokožky se rychle transformuje ve vitamín C a vykonává životní fyziologické funkce jakými je prevence poškození dna, zabraňuje peroxidaci buněk a podporuje syntézu kolagenu. Kromě toho má zesvětlující účinek a zabraňueje melanogenezi.
  • výtažek HG z granátového jablka-jedná se o výtažek s antioxidačními účinky širokého spektra, je bohatý na vitamíny a tanin, ellagic kyselinu a kyselinu galovou, které jsou obsažené zejména v oplodí ovoce.Nejvíce uznávané na poli kosmetiky jsou tyto účinky:antioxidační účinky a působení proti volným radikálům, fotoprotektivní účinky , protizánětlivé účinky
  • synergická kombinace kyselin A-E-F
  • kyselina askorbová-silný antioxidant v koncentracích od 15% (profesionální ošetření) původ: syntéza
  • ellagic kyselina-podporuje vstřebávání kyseliny askorbové. původ:z kůry afrického stromu Anogeissus Leiocarpus
  • kyselina fytová-ochrana proti oxidaci kyseliny askorbové, zesiluje bělící schopnosti.původ: přírodní

 

Cena  ošetření: 90 min-630,- Kč