pujčka 1000kč na poukazku; online pujcky Ostrov; provider půjčka firmě

P-SHINE přirozená krása

Tvář se k lepšímu mění jen těžko. S vlasy jdou zázraky, chce to však odborníka. Krásné a zdravé nehty však může mít každý. Stačí k tomu trochu trpělivosti a manikúra P-Shine.

Jde o čistě přírodní techniku úpravy nehtů, jejímiž složkami jsou včelí vosk, mateří kašička, křemičitá hlinka, jemné parafíny, glycerin, bentonit, panthenol, vitamíny A, E, H a provitamin B5.

Dar ze země vycházejícího slunce

Princip leštění nehtů pochází - jako spousta šikovných vynálezů - z Japonska. Císařské gejši se už před staletími pyšnily krásnými, lesklými nehty a nepotřebovaly k tomu žádný bezbarvý lak. Stačilo použít tradiční postup, nanést přípravky ve odpovídajícím pořadí a správným způsobem. Název P-Shine vznikl však až v roce 1958 podle stejnojmenné tokijské společnosti, která začala vyrábět produkty pro tuto metodu ve velkém a distribuovat je i do zahraničí.

P-Shine si rázem získal značnou oblibu v Evropě i USA. Nejenže vypadá stejně efektně jako lak, navíc jde o čistě přírodní manikúru, která podporuje prokrvení a růst nehtů, dodává jim vitaminy, zpevňuje je a zároveň chrání před nepříznivými vlivy. Technika se hodí pro roztřepené, lámavé i nerostoucí nehty, není však vhodná pro nehty tenké nebo zničené. Zato ji mohou se ctí využívat i muži, protože je jednoduchá, přirozená a účelná.

Jak postupovat

  • Začněte umytím rukou mýdlem a teplou vodou kvůli dezinfekci. Následuje klasická manikúra, při níž upravíte délku a tvar nehtu a ošetříte okolní kůžičku.
  • Teprve teď nastupuje P-Shine. Povrch upravených a očištěných nehtů nejdříve srovnáte měkkým papírovým pilníčkem. Drsnější zelenou stranu použijete na nehty výrazně rýhované a na doupravení tvaru. Hladká růžová plocha pak sjednotí a odmastí nehtové destičky.
  • Nyní nanesete pomocí speciální zelené leštičky s jelenicovým povrchem pastu obsahující včelí vosk a mateří kašičku. Malé brusné částice v ní zahladí zbývající nerovnosti. Pozor, zalešťuje se pouze jedním směrem!
  • Poté následuje pudrový prášek z drcených lastur na uchování lesku, který se nanáší růžovým jelenicovým leštítkem - opět pouze jedním směrem. Když si dáte chvilku práce, vytvoří se na nehtu vysoce lesklá ochranná vrstva, která ho bude zároveň vyživovat a chránit.
  • Jako poslední krok naneseme výživný olej na kůžičku v okolí nehtového lůžka.

Celá procedura zabere přibližně půl hodiny a její výsledek vás mile překvapí. Rozdíl je viditelný na první pohled. Po dvou dnech od úpravy se nehty mohou i lakovat a odlakovávat, ale je to v podstatě škoda. Stačí P-Shine jednou týdně oživit pudrem za pomoci růžové leštičky a jednou za dva až tři týdny zaleštit zelenou leštičkou vosk.