pujčka 1000kč na poukazku; online pujcky Ostrov; provider půjčka firmě

Royal Jelly

Zázračný pramen vitality

Germaine de Capuccini přetváří svou obličejovou péči mateří kašičkou. Dle nedávného výzkumu je pro zachování krásy a mládí kůže zásadní vlastnosti přilnavost pokožky.Tato přilnavost epidermu jde ruku v ruce s "optimální pružností" kůže.

Pružnost neboli resilience kůže je schopnost odolávat a čelit působení vnějších negativních vlivů různého druhu, kterým je pleť každodenně vystavována a regenerovat se z nich.

Účinnými složkami jsou mateří kašička, unikátní vyživný elixír a výtažek z pornatky kokosové, houby s vyjímečnými účinky proti stárnutí. Energicky působí na pružnost pokožky a obnovují tak kožní odolnost.

Doporučeno pro :

  • pleť vystavenou vnějším negativním vlivům, jako je ultrafialové záření, znečištěné ovzduší, vlhkost, depilace, každodenní hygiena atd.
  • jakýkoli věk
  • jakékoli roční období

 

Úspěšně napomáhá přilnavosti pokožky, čímž obnovuje "pružnost kůže" a umožní ji celkově čelit každodenním stresovým vlivům. Pleť je vyživená, revitalizovaná, pevná a zářivá. Podporuje optimální pružnost pleti, která je ro zachování krásy a mládí kůže zásadní.

 

Cena ošetření : 90 min- 590,- Kč