pujčka 1000kč na poukazku; online pujcky Ostrov; provider půjčka firmě

Rekondiční stoly Shapemaster

Sestava 7 rekondičních stolů s regulovatelnou rychlostí nabízí neuvěřitelné množství variant cvičení a tím se stává atraktivní pro všechny věkové skupiny

Rekondiční stoly jsou trenažéry pro "pasivní" cvičení s elektronickým řízením. Komplet zahrnuje 7 rekondičních stolů, každý z nich efektivně zaměstnává určitou skupinu svalů. Současně mají stoly masážní a uvolňující efekt. Princip působení rekondičních stolů je založen na opakujících se pohybech části stolu. Při cvičení na těchto stolech odpadá nepotřebná a škodlivá zátěž na páteř, srdeční a cévní systém. Zátěž působí přímo na určitou skupinu svalů. Trvale se opakující plynulé a určitým směrem zaměřené pohyby zmenšují celulitidu, podporují odvod škodlivin, spalování tuků a zpevnění svalů. Právě proto je cvičení na rekondičních stolech dostupné lidem v jakémkoliv věku a s jakoukoliv úrovní fyzické přípravy, a také je nenahraditelné pro všechny, kteří nemají rádi těžkou fyzickou námahu.Existuje nemalá skupina lidí, která z různých důvodů nemůže aktivně trénovat. Naše zařízení je svým způsobem " záchranným kruhem" při bronchiálním astmatu, cukrovce, problémech se zády, páteří, klouby a cévním oběhem, celkového omezení pohybu, roztažení svalů, vysokém krevním tlaku, revmatismu, artritidě, osteropóze, skleróze kloubů, srdečních nepravidelnostech atd.. Rekondiční stoly umožňují trpícím těmito neduhy vést aktivní způsob života a věnovat se i fitness.

Cvičení na rekondičních stolech vyrovnává páteř a pánev, pomáhá snižovat riziko kyfózy, lordózy a také osteoporózy. Ženy, které mají „sedavé“ zaměstnání si stoly chválí, protože je přestala bolet záda, neotékají jim nohy, nevrací se záněty žil.

Co se týče zhubnutí, přesněji - zmenšení objemu: Zbavujete se zbytečných centimetrů objemu přesně tam, kde jsou prakticky bezmocné jakékoliv diety - v pase, na nohách, bocích, břiše a hýždích. Pozitivní změny jsou vidět už za 4 - 6 týdnů tréninku. Doba trvání tréninku - 60 minut. To odpovídá 8 minutám na každém z trenažérů. Přitom dochází ke ztrátě 250 - 350 kalorií za 1 hodinu cvičení. Zpočátku se doporučuje trénovat 2 - 3 x za týden. Později, aby se zafixoval a udržel dosažený výsledek , postačí 1 - 2 návštěvy týdně. Pravidelné cvičení na rekondičních stolech - to je krásné a silné tělo vyzařující energii a zdraví, svěžest a důvěru v sebe!

Rekondiční stoly SHAPEMASTER se výborně hodí na

  • Ztrátu centimetrů bez neustálých pokusů o dietu
  • Zlepšení držení vašeho těla
  • Výrazné zlepšení pohyblivosti kloubů u klientů a artrózou
  • Výrazné zpevnění všech svalů,které podpírají páteř, prodloužení svalů hrudního koše, ale také zpevnění dalších svalových skupin v těle

Ceník

60 min.-140,-Kč

10x60min.-1.100,-Kč

Stomach Hip Trimmer

 

Napíná a zeštíhluje břicho, boky, stehna, lýtka, zlepšuje tvar sedu. Rytmickými pohyby rozkládá tukové polštářky na hýždích, bocích a stehnech. Výrazně působí proti celulitidě.

Leg Toner

 

Zeštíhluje a tvaruje nohy, boky, hýždě. Posiluje především stehenní svaly a tvaruje vnitřní a vnější stranu stehen. Procvičuje kyčelní a kolenní klouby, upravuje cirkulaci krve v dolních končetinách.

Tummy Toner

 

Napíná a zeštíhluje břicho, stehna, lýtka, posiluje dolní část zad. Obnovuje elasticitu svalů v pase a zvyšuje pružnost celého těla. Výsledkem používání tohoto stolu je hladké a pevné břicho.

Hip Waist Trimmer

 

Posiluje dolní část zad, hýždě, procvičuje stehenní svaly, vypíná a zeštíhluje boky, břicho, pas, zlepšuje tvar hýždí, rozptyluje celulitidu. Posiluje svaly pánevního dna.

Waist Trimmer

 

Posiluje tělo do stran. Tento pohyb posiluje a zpevňuje břišní svaly a svaly v oblasti bederní páteře. Pomáhá zlepšit svalový tonus celého těla a zeštíhlit linii pasu.

Upper Body Toner

 

Zlepšuje celkové držení těla, rovná hrudní koš, vypíná a zeštíhluje horní část paží, prsa, břicho. Účinně odstraňuje bolesti zad způsobené jednostrannou zátěží.

Circular - Rower

 

Víceúčelový stůl využitelný k posilování a relaxaci. ROVER - veslování posiluje prsní svaly, triceps, biceps a ramena. CIRCULATOR - zlepšuje krevní oběh mírným vibračním pohybem. Uvolní napjaté svaly a pomáhá zbavovat tělo přebytečné vody a toxických látek. Dává pocit relaxace a znovunabytí energie.