pujčka 1000kč na poukazku; online pujcky Ostrov; provider půjčka firmě

Solárium

Mnoho lidí si přeje mít krásně opálenou pokožku.Nejenom v dnešní době,ale i v antickém Římě byla opálená kůže ideálem.Římané si stavěli speciální sluneční terasy ,na kterých mohli užívat léčivých účinků slunečních paprsků.slunění kůže dává pocit svěžesti a zlepšuje celkový zdravotní stav.I výzkumy potvrdily ,že slunce pozitivně ovlivňuje naše zdraví.Krevní oběh,látková výměna ,obranný systém proti infekcím,stejně jako tvorba vitamínu D jsou slunečními paprsky aktivizovány.Pomocí slunečních paprsků můžeme dokonce bojovat proti některým kožním onemocněním.

Přesto,že proběhla děsivá kampaň na solária v médiích a tisku a léta se diskutuje o užívání solárií a pobytu na slunci.Všude se upozorňuje ne rizika předávkování UV zářením v letních měsících ,ale újma na zdraví při akutním nedostatku slunce a UV záření se přehlíží.

UV –záření –sluneční světlo se skládá z krátkovlnných až dlouhovlnných paprsků,z nichž vlastně jen střední vlnové délky jsou viditelné jako denní světlo.Infračervené a ultrafialové záření je pro lidské oko neviditelné.

UV záření můžeme rozdělit na tři skupiny:UV-A,UV-B,a UV-C.UV-C záření škodí lidskému tělu ,naštěstí však na zemský povrch nedopadá ,protože je zadržováno ozonovou vrstvou.Pouze UV-A a UV-B paprsky dopadají na zem.

Při správném a přiměřeném slunění i při používání solária jsou zdraví prospěšné účinky vysoce převyšují již citované riziko vzniku rakoviny kůže.

Důležité je u každého jednotlivce určit typ pleti.Lidé se světlou pletí se na slunci rychle spálí,proto je třeba i v soláriu začít s opalováním od několika minut.Proto dbejte na pokyny obsluhy solárií ,přečtěte si informace o působení solárií na organismus a pravidla pro zdravé opalování v soláriu.

Ceník

1 min.-9,- Kč 

100 min.-700,- Kč

Solární kosmetika

VÍTEJTE MEZI SVĚTOVOU JEDNIČKOU V PŘÍPRAVCÍCH PRO SOLÁRNÍ OPALOVÁNÍ!

Nabízíme vám to nejlepší, co v současné době na světovém trhu v oblasti solární kosmetiky existuje. Značky Australian Gold a Caribbean Gold jsou popřední výrobci solární kosmetiky s dlouholetou tradicí a zkušenostmi.

Opalovací přípravky Australian Gold

Jsou již několik let vedoucím produktem na světovém trhu s opalovacími přípravky.Profesionálové v opalovacím průmyslu od Velké Británie po Rusko a od Islandu po Turecko , s produkty Australan Gold pracují, aby poskytli nejlepší možnou kvalitu opalovacích přípravků.Vždy o krok napřed s nejnovějšími inovacemi v profesionálním opalování a nejlepšími ingrediencemi ,které jsou na zemi dostupné,Australan Gold dokazuje tu nejvyšší kvalitu,která automaticky vede ke spokojenosti zákazníka.Výrobky Australian Gold vycházejí z poznatků z oblasti chemie, která se zaměřuje na přírodní péči o pokožku.To znamená, že všechny hlavní suroviny jsou na přírodní bázi a pomáhají získat co nejtmavší opálení a zachovat pokožku co nejzdravější, takže opálení je skutečně vaše a tedy –přirozené !!

Opalovací přípravky od Australian Gold zvyšují vaši romanticky hravou přirozenost.Produktové prvky zahrnují trojnásobnou složku proti stárnutí a zeštíhlující ingredienci s Lipocarem pro tvarování těla a anticelulitidní přípravky pro viditelně zeštíhlující účinky-pevné,mladě vypadající tvary.Vitamíny doplněny o Q10 vám poskytují dlouhotrvající tmavou barvu pokožky s potřebnými vitamíny pro vaší pleť, zatím co látky podporující zbarvení poskytují nepřetržitě 24 hodin denně zvlhčují sílu pro bohaté tmavé opálení.To je výzva k nejtmavšímu opálení vašeho života.