pujčka 1000kč na poukazku; online pujcky Ostrov; provider půjčka firmě

Tlaková masáž

Chcete vyzkoušet unikátní masáž, která působí na fyzické i psychické úrovni a dovede pomoci při celé řadě problémů od nervozity až po tenisový loket? Pak je pro vás jako stvořená tlaková masáž. Tlaková masáž vám pomůže od trvalých bolestí.

Jak vám pomůže tlaková masáž

Tlaková masáž výrazně posiluje schopnost organismu využít vlastní samoléčebné mechanismy ke zlepšení zdravotního stavu a momentálních obtíží. Efektem masáže bývá vymizení bolesti v problematické části těla, obnovení správné funkce svalu a jako vedlejší důsledek také psychické uvolnění. Cílem tlakové masáže je vyladit svalovou soustavu do optimálního stavu a s využitím vlastních zdrojů těla nastartovat samoozdravné procesy organismu.

Kdy je pro vás tlaková masáž vhodná

  • máte sedavé zaměstnání a nedokážete se uvolnit
  • trápí vás bolesti hlavy, krku a zad
  • máte po cvičení bolavé, ztuhlé a unavené svaly
  • špatně usínáte a v noci vás budí bolesti svalů a křeče

Jak funguje tlaková masáž

Tlaková masáž je velmi šetrná technika manipulace se svaly a šlachami. Skládá se z jednotlivých lokálních pohybů přes konkrétní body lidského těla a následeného strečingu. Masér svými prsty provádí krátké série pohybů kůží přes sval nebo šlachu, poté vyvine jemný tlak a po několika vteřinách sklouzne prsty s kůží zpět. Po tomto uvolnění následuje jemné protažení masírované oblasti.

Mezi jednotlivé série jsou zařazeny pauzy, které tělu poskytují čas pro zpracování pozitivního vlivu provedených hmatů. Jemný tlak a šetrná krevní a lymfatický oběh manipulace stimulují, mírně dráždí nervová zakončení a stimulují energetické dráhy. Masáž pomáhá tělu s vlastní regenerací a samoléčbou.

Kdy se tlaková masáž neprovádí

Masáže je možné provádět jen na zdravých lidech. Pokud u Vás probíhá například horečnaté onemocnění, je nutné s masáží počkat až do celkového uzdravení.

Po masáži dbejte na zvýšený pitný režim, který pomáhá detoxikaci a rychlejšímu vyplavení škodlivých látek.

Ceník

60 min.-600,-Kč