pujčka 1000kč na poukazku; online pujcky Ostrov; provider půjčka firmě

Tradiční thajská masáž

Thajská tradiční masáž má velmi dávnou a hlubokou tradici. Své kořeny má v severní Indii asi před 2 500 let př.n.l. Teoretickým základem thajské masáže je nauka o neviditelných energetických liniích, které prochází lidským tělem. V thajské tradici se nazývají seny, jež jsou totožné s meridiány v čínské medicíně nebo s nadis v indické tradici. Pro thajskou tradiční masáž používáme 10 nejdůležitějších senů.

Účinnost thajské masáže spočívá v působení síly na tlakové body, uvolňuje svaly, klouby, šlachy, páteř, chodidla a přináší tělu celkové fyzické a psychické uvolnění. Tím se liší od klasické relaxační masáže, která pracuje pouze se svaly. Samotná masáž se provádí na speciální matraci určené k tomuto účelu (možno i na masážním lehátku). Nejprve se začínají masírovat chodidla, kde je velké množství reflexních plošek a ty pak po promasírování pomohou uvolnit problematická místa. Pokračuje se nohama v poloze na zádech přes břicho horní končetiny a hlavu, poté následuje poloha na boku a na břiše, končí se vsedě.

Thajské masáže mají silný učinek na blokace, ztuhlé svaly, migrény a jiné bolestivé problémy. Ale hlavně rozproudí vám lymfatický systém, který vám odplavuje škodliviny z těla Při thajské tradiční masáži se ošetřuje energetické tělo prostřednictvím energetických linií - senů a prostřednictvím akupresurních bodů, které na nich leží. Dají se takto rozvolnit energetické blokády, rozproudit stagnující energii, znovunastolit rovnováhu, léčit některá onemocnění nebo mírnit bolest. Pomalé, rytmické a houpavé pohyby při thajské tradiční masáži navodí stav hluboké relaxace. Poté nastupují drobná a důsledná protažení, která se stupňují až do jógových pozic. Ke každému klientovi se při thajské tradiční masáži přistupuje velmi individuálně.

 

                                                                            "Nechť ten, koho se dotýkám, je zbaven bolesti a dojde uzdravení."

 

 

 

Ceník


60 min.-600,-Kč

90 min.-800,-Kč

120min.-1000,-Kč