pujčka 1000kč na poukazku; online pujcky Ostrov; provider půjčka firmě

Vibrační sauna

Sauna s vibracemi – je suchá sauna, kterou tvoří vibrující masážní lůžko,suchý horký vzduch a záporně nabitý vzduch (vzduch ionizací zbavených všech škodlivin) pro oblast šíje a hlavy.Sauna s vibracemi spojuje více procedur najednou, patří k pasivním metodám udržování kondice a snižování nadváhy.

Vibrující povrch lůžka je nastaven na takovou frekvenci pohybů o kterých je známo, že jsou příjemná pro podvědomí.Mozek tuto léčebnou proceduru přijímá velmi pozitivně.Proto je konečný efekt trvalý.V našem centru používáme model Steam Spa Space.

Účinky sauny s vibracemi

  • Hubnutí-během jedné procedury se spálí cca 600 kalorií
  • Detoxikace-vibracemi kombinovanými s teplem se zvyšuje činnost ledvin, které odbourávají kyselinu mléčnou a toxiny z těla mnohem rychleji a efektivněji.Zrychluje se krevní oběh, čistí lymfatické uzliny, což má silný a velmi rychlý detoxikační účinek.
  • Zpevnění postavy-dochází k uvolňování svalového napětí, delším působením vibrací se následně zlepšuje svalový tonus a zpevňuje svalstvo.Poskytuje uklidňující prostředí a napomáhá tak ke snížení napětí a stresu

Steam Spa Space vyvolává efekt co nejbližší cvičení .Využijte možnosti k harmonickému vyvážení těla i duše .Můžete vypadat skvěle i bez námahy.

Ceník

50 min.-140,-Kč

Permanentka 10 x 50 min-1100,-Kč