pujčka 1000kč na poukazku; online pujcky Ostrov; provider půjčka firmě

Vyšetření FYZIOTERAPEUTEM

 FYZIOTERAPEUT

Na základě vyšetření a individuálního rozboru obtíží včetně případných vedlejších onemocnění je připraven návrh individuálního programu, který může zahrnovat vyšetření a péči fyzioterapeuta, vybrané procedury fyzikální léčby...například přístrojové lymfodrenáže, léčbu teplem, magnetoterapie, regenerační masáže a individuální program cvičení. 

Podmínkou efektivity této práce je rozkrýt příčiny zdravotních problémů, určit priority při jejich odstranění, důslednost při dodržování stanoveného programu. Terapeut na základě svých znalostí, zkušeností a osobních kvalit navazuje kontakt s nemocným, společně hledají příčiny.

Podle indikací vyšetření můžeme pružně měnit Vaši potřebu, například při kontraindikaci na klasické masáže nabídneme myofasciciální nebo reflexní masáž, medové, rašelinové nebo bylinkové tepelné terapie, baňkování, kineziotaping nebo čas využijete na cvičení s fyzioterapeutem.

Služby FYZIOTERAPEUTA

- vstupní vyšetření - diagnostika pohybového aparátu - anamnéza (zaměstnání,sport) pohledem a pohmatem - kvalita funkce pohybového aparátu, vyhledání příčiny problému

- vyšetření klienta jako celek

- terapeut se snaží zjistit příčinu problému klienta, nebo se jí co nejvíce přiblížit a následně ji řešit

- cílem vyšetření je získat co nejvíce informací a na jejich základě vytvořit terapeutický plán, který je individuální pro každého klienta 

- nahřátí a korekce těla do symetrie

- cvičení - uvolnění ztuhlých kloubů, svalového napětí, posílení oslabených svalů, procítění pohybu

- nácvik správného držení těla a pohybových stereotypů

Závěrem by mělo dojít k nenásilnému srovnání jednotlivých částí těla do správné pozice, aby se problém nevracel.

 

60 min-600,-Kč

30 min-300,-Kč

10 x 30 min masáž ...2800,-Kč